Skip to content
Menu

O mnie

Jestem trenerem języka angielskiego z 17 letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży.

O MNIE

Już od dziecka uwielbiałam oglądać anglojęzyczne kanały i filmy, do których nie było tak łatwego dostępu jak dzisiaj. No i czytałam, czytałam, czytałam… Oprócz ukończenia filologii angielskiej, jestem także absolwentką podyplomowych studiów Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz wielu specjalistycznych kursów.

Początek mojej drogi zawodowej to współpraca z Gazetą Krakowską oraz TVP3 Kraków oraz działem public relations międzynarodowej firmy.
Punktem zwrotnym było uzyskanie certyfikatu CELTA w Londynie, co na dobre uświadomiło mi, że właśnie uczenie innych to moja życiowa pasja!

Jestem praktykiem stosowania immersji językowej w czasie zajęć, co oznacza, że używam wyłącznie języka angielskiego, pracując na autentycznych materiałach (wycinki z gazet, artykuły online oraz artykuły z wielu dziedzin – atrakcyjnych dla nastolatków, np.: health, family life, science, social studies).

Korzystam także z podręczników renomowanych wydawnictw, m.in. Cambridge i Oxford w codziennej pracy z uczniami.

Na przestrzeni lat pracowałam na wszystkich poziomach zaawansowania: od dzieci przedszkolnych (nawet 2 latków!:) do poziomów B2/ C1. Na co dzień rekrutowałam i pracowałam z native speakerami z różnych części świata. Byłam także anglistką i wychowawczynią w warszawskich szkołach podstawowych i średnich. Jestem autorką programu immersji językowej z wykorzystaniem jogi oraz mindfulness dla klas 0-3 (dla szkół dwujęzycznych i międzynarodowych) oraz aktywnie przygotowywałam dzieci i młodzież do certyfikatów na poziomie YLE (Starters, Movers, Flyers) oraz KET, PET, FCE, Advanced.

Regularnie uczestniczę w polskich i zagranicznych konferencjach metodycznych w myśl zasady lifelong learning.

brisith-street-o-mnie