Skip to content
Menu

Konwersacje dla dorosłych

Doskonale wiem jak ważne dla Ciebie jest płynne komunikowanie się w środowisku pracy, w czasie luźnych rozmów czy podczas wyjazdu służbowego. Na przestrzeni lat, kiedy pracowałam w Gazecie Krakowskiej oraz TVP3 Kraków, a potem działach Public Relations doświadczyłam tego, jak język angielski otwierał mi kolejne drzwi. Spotkałam za nimi wielu fantastycznych ludzi i nawiązałam przyjaźnie, które trwają do dziś!

KONERSACJE DLA DOROSŁYCH

Jeżeli w krótkim czasie chcesz poprawić płynność mówienia w języku angielskim,
zapraszam Cię na intensywne konwersacje, które proponuję Ci w dwóch pakietach:

pakiet1-britishstreet

Pakiet standard

10 lekcji (60 min.) 1200 zł

pakiet2-britishstreet

Pakiet premium

20 lekcji (60 min.) 2000 zł

Pozostałe sprawności, jak: czytanie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie także ulegają wzmocnieniu – jednak to komunikacja jest numerem jeden w tych kursach.

Tematyka zajęć obejmuje tematy z życia codziennego i biznesowego, gdzie wykorzystuję bardzo dużo artykułów naukowych, audycji oraz opowiadań z gazet czy książek anglojęzycznych. Materiały autentyczne z branż takich jak: Health, Social Studies czy Science już na stałe zagościły w moich kursach.

Jeżeli nie jesteś pewna/-y, czy ten kurs jest dla Ciebie, proponuję Ci umówienie się na niezobowiązujące spotkanie ze mną – stacjonarnie lub online. 

Zyskujesz:

  • profesjonalną ocenę Twoich mocnych i słabych stron
  • konkretne rady co z danym problemem możesz zrobić
  • niezobowiązującą lekcję angielskiego

SZCZEGÓŁY:
Diagnoza językowa 60 min. – 200 zł

KONWERSACJE DLA DOROSŁYCH 2